Collection: YA & Teens
Middle Grade Fiction (8-14), YA Fiction (12+), New Adult Fiction (17+), Nonfiction, Workbooks
-
Don't Let Me Go (Signed Copy)
- Vendor
- Kevin Christopher Snipes
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
-
History Is All You Left Me (Signed Copy)
- Vendor
- Adam Silvera
- Regular price
- $10.99
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
-
The Survivor Wants to Die at the End (Signed Copy)
- Vendor
- Adam Silvera
- Regular price
- $23.99
- Sale price
- $23.99
- Unit price
- per
-
Who Is Amy Schneider?: Questions on Growing Up, Being Curious, and Winning It Big on Jeopardy!
- Vendor
- Amy Schneider
- Regular price
- $18.99
- Sale price
- $18.99
- Unit price
- per
-
Simon vs. the Homo Sapiens Agenda: 10th Anniversary Deluxe Limited Edition
- Vendor
- Becky Albertalli
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Unit price
- per
-
Mis labios recuerdan (Spanish Edition)
- Vendor
- David Herrera
- Regular price
- $16.95
- Sale price
- $16.95
- Unit price
- per
-
History Is All You Left Me
- Vendor
- Adam Silvera
- Regular price
- $10.99
- Sale price
- $10.99
- Unit price
- per
-
Heartstopper Official Fan Cards
- Vendor
- Alice Oseman
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Unit price
- per
-
Fifteen Hundred Miles from the Sun
- Vendor
- Jonny Garza Villa
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
-
Rules for Fake Girlfriends - PREORDER
- Vendor
- Raegan Revord
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
Where There's Room for Us: A Novel - PREORDER
- Vendor
- Hayley Kiyoko
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
-
Queer Mythology: Epic Legends from Around the World
- Vendor
- Guido Sanchez
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
-
The Queen Bees of Tybee County
- Vendor
- Kyle Casey Chu
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
-
Make Good Trouble: Discover Movements That Sparked Change
- Vendor
- Jamia Wilson
- Regular price
- $14.99
- Sale price
- $14.99
- Unit price
- per
- Page 1 of 8
- Next page